ارسال رایگان باطری ماشین در تهران

نصب رایگان باطری در تهران

سایت خدمات خودرو آچار با ارائه خدمات ارسال رایگان باطری ماشین در تهران و موفقیت این طرح  برای رفاه حال همشهریان عزیز امکان ارسال یک فرد متخصص برای نصب باطری های ارسالی را نیز مهیا نموده است. با توجه با فزایش روزمره دغدغه مردم، خدمات ارسال رایگان باطری ماشین در تهران با هدف کاهش این دغدغه ها ایجاد گردید و با حمایت های بی دریغ مشتریان گرامی به نتیجه رسید.

نحوه ارسال رایگان باطری ماشین در تهران

سایت خدمات خودرو آچار براحتی از طریق کامپوتر، لب تاب، تبلت، موبایل هوشمند و… قابل دسترس است. مشتریان میتوانند با هر یک از این دستگاهها به سایت http://iachar.ir  مراجعه نموده و ضمن مشاهده و مقایسه قیمت برندهای متنوع موجود درسایت براحتی محصول دلخواه خود را تهیه نمایند.

پس از خرید مشتری در صورت درخواست تحویل رایگان،  در حداقل زمان ممکن باطری خریداری شده، برای مشتریان ارسال میگردد. در صورت اعلام نیاز مشتری به متخصص برای نصب باطری، بهترین متخصصین برق خودرو برای نصب باطری و در صورت نیاز کنترل برق خودرو اعزام خواهند گردید.

آیا تمام برندهای موجود در سایت امکان ارسال رایگان در تهران را دارند؟

قطعا بله، شرکت خدمات خودرو آچار ضمن عقد قرارداد با برترین کارخانجات تولید کننده خودرو و خرید عمده محصول از آنان و ارائه محصولات درجه یک شرکت های تولید کننده باطری خودرو ضمن ارائه باطری های تولید شده توسط این برندهای  معتبر با قیمت بسیار مقرون بصرفه، برای کلیه محصولات موجود در سایت امکان تحویل رایگان باطری ماشین در تهران را نیز فراهم نموده است.

مدت زمان تحویل باطری رایگان ماشین در مناطق مختلف تهران چقدر است؟

با توجه به غیر قابل پیش بینی بودن وضع ترافیک در تهران زمان های اعلام شده به مشتریان بصورت حدودی خواهد بود. کلیه کارکنان وب سایت خدمات خودرو آچار برای به حداقل رساندن، زمان تحویل باطری به مشتریان، حداکثر تلاش خود را می نمایند. با توجه به اینکه وسعت تهران بسیار زیاد است و عملا در شرایط معتدل و کم ترافیک هم برای رفتن از یک سمت شهر به سمت دیگر شهر زمان زیادی لازم است. لذا تعیین زمان تحویل باطری خودرو را بصورت تقریبی خدمت مشتریان عزیز اعلام خواهیم کرد.

 

ارسال باطری رایگان ماشین در تهران

کیفیت باطری های در نظر گرفته شده برای ارسال رایگان در تهران

همانطور که در صفحه اصلی سایت خدمات خودرو آچار مشاهده می کنید، برندهایی که در سایت معرفی گردیده اند بسیار معتبر میباشد. کیفیت باطری های ارائه شده در سرویس، ارسال رایگان باطری خودرو در تهران، با باطری های ارائه شده درب کارخانه هرکدام از برندها هیچ تفاوتی ندارد. ضمانت نامه های معتبر همراه با هر کدام از باطری ها برای افزایش اطمینان مشتریان عزیز همراه با باطری ارسال میگردد.

پست‌های مرتبط

خرید باطری ماشین

خرید باطری ماشین

سایت خدمات خودرو آچار با مشاهده مشکلات عدیده برای خرید...

خرابی باتری خودرو

خرابی باتری خودرو

خرابی باتری خودرو یکی از اصلی ترین دلایل در راه...